آرایش صورت،آرایش و زیبایی صورت،آرایش چشم،مدل ابرو .. | takdoo-تکدو

روی نقاط خاصی از صورت که جای جوش وجود دارد، مقدار کمی کانسیلر را بزنید و سعی کنید با نوک انگشت آن را پخش کنید. در این مطلب نکاتی برای آرایش در روزهای بارانی را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار داده ایم که امیدواریم با توجه به نکات ذکر شده بتوانید… در صورتی که قصد دارید پوست خود را برنزه نمایید؛ می توانید به جای استفاده از روش رایج قرار گرفتن زیر نور مستقیم آفتاب؛ از انواع محصولات برنزه کننده… در واقع استنسیل ابرو نیز مانند سایر روش های پرپشت نمودن ابرو دارای خصوصیات و ویژگی های منحصر به فردی است که شما می توانید با مطالعه این مقاله… راهنمای خرید کانسیلر را در این مطلب به صورت کامل برای شما بررسی می کنیم و شما می توانید اطلاعات خوبی در مورد این مطلب بدست آورده و هزینه…

این کار باعث می‌شود فضاهای خالی ابروی‌تان بیشتر به چشم بیاید. از سر ابرو شروع کنید و چند خط کوچک مومانند در این قسمت بکشید. در آموزش آرایش صورت حرفه‌ای توصیه می‌شود کشیدن ابروها را از جهت رویش مو (یعنی از پایین به بالا) انجام دهید. بعد از آن خطوط را با یک قلم موی کوچک یا پد آرایشی محو کنید.

این کرم‌ها می‌توانند از پوست شما مراقبت کنند یعنی باعث کنترل چربی پوست و آبرسانی می‌شوند و همچنین خاصیت ضد آفتابی دارند. این کرم را می‌توانید با انگشت یا با براش‌های آرایشی روی صورت پخش کنید. البته که اگر از براش استفاده کنید، پوست‌تان یک دست‌تر و زیباتر به نظر می‌رسد.

  • در عوض تمرکزتان را روی کانتورینگ پیشانی و خط فک قرار دهید تا صورتی پهن‌تر را به نمایش بگذارید.
  • اگر گوشه چشمتان کمی افتادگی دارد و رو به پایین است، خط چشم را به آرامی به سمت بالا بکشید تا جوان تر به نظر برسید.
  • قبل از آرایش باید پف زیر چشم خود را با استفاده از کمپرس آب گرم کاهش دهید برای برداشتن و تمیز کردن ابروهای خود به یک آرایشگر ماهر مراجعه کنید تا زیبایی چشم های شما جلوه بیشتری پیدا کنند.
  • این سبک آرایشی در تمام دنیا طرفدار دارد و هیچ گاه از مد نمی افتد و با این نوع مدل میکاپ به یاد چشم های دودی تیره و لب های قرمز پر رنگ می افتیم.

در آخر برای تکمیل این ترفند آرایشی یک ژل ابروی بی رنگ روی ابروها بکشید تا حالت ابرو ثابت و زیبا شود. هدف از کشیدن خط لب مشخص کردن محیط لب‌هایتان نیست، هدف فرم دهی و برجسته کردن لب‌هاست. برای داشتن یک خط لب خوب باید از یک خط لب یک یا دو درجه تیره‌تر از رژ خود استفاده کنید.

آبرسانی به پوست خشک:

اما به طور کلی اصول آرایش چشم به این صورت است که در مرحله اول از یک پرایمر برای ماندگاری آرایش، و در مرحله بعدی از سایه چشم استفاده کنید. سپس به سراغ خط چشم رفته و در نهایت چشمانتان را با یک ریمل مناسب تکمیل کنید. خب این اخرین مرحله از آموزش میکاپ کامل صورت است و تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و جذابیت شما دارد.

عکس جدید و جنجالی اشکان خطیبی خبرساز شد

آرایش صورت،آرایش و زیبایی صورت،آرایش چشم،مدل ابرو .. | takdoo-تکدو