آموزش گام به گام زبان انگلیسی مرتضی جاوید | zabannew

فکر می‌کنید زبان آموز بدی هستید و هیچ استعدادی در یادگیری زبان انگلیسی ندارید! شما زبان آموز بدی نیستید فقط به روش اشتباهی زبان را یاد گرفته‌اید. احتمالاً از خودتان می‌پرسید که راه درست چیست؟ راه درست برای هر فردی متفاوت است.

استفاده از منابع ویدیویی و فیلم‌های آموزشی

در اینجا کمی در رابطه با بخش های ساده یا پیچیده زبان انگلیسی صحبت می کنیم. به احتمال زیاد برای افراد آلمانی، اسپانیایی یا فرانسوی یادگیری زبان انگلیسی آسان خواهد بود! اما برای افرادی که زبان هایی بسیار متفاوت صحبت می کنند، مانند چینی، ژاپنی یا عربی یادگیری کمی سخت تر خواهد بود. به عنوان مثال LiveXP، Preply، Italki، Verbling، AmazingTalker و … سایت ها و برنامه های آنلاین آموزشی برای یادگیری و آموزش زبان های مختلف هستند.

در ادامه مطلب میتوانید این مجموعه آموزشی را از سرزمین دانلود دریافت کنید. دقت کنید ۱۰۰ درس زیر تقریبا همه موارد ضروری و پایه ای زبان انگلیسی را به شما آموزش می دهند. وقتی از بهترین ابزارهای موجود و روش های مفید و مناسب برای یادگیری استفاده کنید، اطلاعات خیلی بیشتری را جذب خواهید کرد!

  • از آنجا که هزینه‌ی آن را پرداخت کرده‌اید، احتمال این که روند یادگیری‌تان را قطع کنید، کمتر می‌شود.
  • وقتی پیشرفتتان را ببینید انگیزه بیشتری برای ادامه یادگیری پیدا می‌کنید.
  • آموزش زبان انگلیسی برای گام به گام تا کنکور یک جزوه ی بسیار ساده، کوتاه و خلاصه برای کمک به شما است تا دست خالی سوال های انگلیسی را در کنکور ترک نکنید!
  • اپلیکیشن “زبان بیاموز” با هدف بهبود فضای یادگیری و دسترسی پذیری بهتر برای زبان آموزان توسط تیم بیاموز ایجاد شده است.
آموزش گام به گام زبان انگلیسی مرتضی جاوید | zabannew

در این دوره‌های آموزشی گرامر زبان انگلیسی را به زبان ساده فرا خواهید گرفت. آموزش گام به گام مهارت های زبان انگلیسی کار را برای شما راحت‌تر می‌کند به عبارت دیگر وقتی تصمیم به یادگیری می‌گیرید گیج نمی‌شوید و می‌دانید که باید دقیقاً از کجا شروع کنید. شما همیشه واژگان و چیزهای جدیدی یاد می‌گیرید بنابراین باید این ایده را در ذهنتان داشته باشید که یادگیری انگلیسی هم یک فرایند مادام‌العمر است. شما باید برای انتخاب روش درست، روش‌های مختلف را امتحان کنید.

درس زبان انگلیسی در اکثر آزمون های ورودی و بخصوص کنکور از جمله درس هایی است که افراد بسیاری آن را خالی رها می کنند. خب؛ در این شرایط هر تعداد تست بیشتری بتوانید درست جواب دهید – حتی یک تست – در شرایط رقابتی می تواند رتبه ی شما را بسیار ارتقاء دهد. جدیدترین نسخه این نرم افزار، یعنی Tell Me More 10.5 تقریبا یک هفته پیش تولید شده و اکنون شما میتوانید آن را به صورت رایگان از سرزمین دانلود دریافت نمایید. سعی کنید مقالات خبری به زبان خود را به زبان اینجا کلیک نمایید انگلیسی بازنویسی کنید. این یکی دیگر از تمریناتی است که می توانید روزانه انجام دهید. به یاد داشته باشید که بهترین فعالیت ها آنهایی هستند که به طور منظم انجام می دهید.

سابلیمینال چیست و چه کاربردی دارد؟