انواع سناریوهای اتاق فرار را بشناسید! اتاق فرار دژاوو طالع نحس اتاق فرار | allescape

خوشبختانه اکثر برندها سطح دشواری اتاق‌های خود را هنگام رزرو ذکر می‌کنند. • فراموش نکنید که در خیلی از بازی‌های اتاق فرار، شما و تیم شما مجبور هستید که با سرعت بدوید، داخل تونل‌ها بخزید و یا از ارتفاع به پایین بپرید. پس باید از پوشیدن هر کفشی که به شما احساس ناراحتی می‌دهد خودداری کنید. توجه داشته باشید که در اتاق فرار اسپریال، شما به همراه دوستان خود وارد یک اتاق شده که تم و داستان مشخصی دارد.

انواع سناریوهای اتاق فرار را بشناسید! اتاق فرار دژاوو طالع نحس اتاق فرار | allescape

شما به‌عنوان یک مجموعه اتاق فرار باید رضایت بازیکنان را جلب کنید. وقتی از بازی لذت ببرند، به‌احتمال‌زیاد شما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال می‌کنند، بازخوردهای مثبت خود را به اشتراک می‌گذارند. همچنین اگر بازی‌های دیگری در مجموعه وجود داشته باشد، به‌احتمال‌زیاد برای بازی آن‌ها دوباره به شما مراجعه خواهند کرد. طراحان اتاق فرار باید در هنگام طراحی، تعادل دقیقی را بین معماها و سناریو حفظ کنند.

۳. اتاق فرار نفوذ

افراد بالای ۱۳ سال می‌توانند در اتاق فرار صحرای نفرین‌شده شرکت کنند. شما در طول این مسابقه باید برای حفظ جان خود و به‌دست‌آوردن چیز باارزشی بجنگید. شما به‌همراه یک تیم در حال گشت‌زنی با هواپیمای تحقیقاتی‌اید. هواپیمای شما در صحراهای کالاهاری سقوط می‌کند و تعداد زیادی از افراد کشته یا مجروح می‌شوند. این اتاق فرار نیز زیرمجموعه‌ای از مجموعه اسکیپ تایم محسوب می‌شود. اتاق فرار صحرای کالاهاری یک ماجرای شگفت‌انگیز دارد که در ادامه آن را توضیح خواهیم داد.

مجموعه موظف است قبل از شروع بازی از ترس‌های آنی که در سناریو وجود دارد شرکت‌کنندگان را مطلع کند. حداقل ۱۰ مترمربع برای فضای مانیتورینگ و اتاق انتظار حتما در نظر گرفته شود. اتاق فرار نیز مانند سایر حرفه‌هایی که می‌شناسید، استاندارد‌های خاص خود را دارد که اگر شما قصد تاسیس‌ آن را داشته باشید، باید آن‌ها را رعایت کنید تا در این حرفه دچار مشکل نشوید. ازاین‌رو این بازی در جهان به یکی از پرطرفدارترین بازی‌های گروهی تبدیل شده و اخیرا در مدارس، دانشگاها و سازمان‌های بزرگ هم راه پیداکرده است. شاید زمان آن رسیده که به جز قرارهای پیاده روی یا خوردن فست فود و یا مهمانی های خصوصی ، سری به تفریحات ماجراجویانه و عجیب بزنیم و با دوستانمان خود را به چالش بکشانیم و خاطراتی پر از استرس و شادی را با هم تجربه کنیم .

چگونگی طراحی اتاق فرار

اما اگر گروهتان متشکل از افراد مختلف با سلایق مختلف است، ممکن است مجبور شوید رأی‌گیری کنید یا حتی رفتن به چند اسکیپ را در نظر بگیرید. باید ژانری را انتخاب کنید که همۀ اعضای گروه شما از آن نهایت لذت را ببرند. هنوز هم افراد زیادی فکر می‌کنند همۀ اسکیپ روم ها ترسناک هستند.

  • اما خیلی از مردم به دنبال راهی بودند که بتوانند همچنان به فعالیت‌های خودشان ادامه دهند و از تعاملات اجتماعی دور نشوند.
  • مخصوصا در اتاق فرار ترسناک، جلوه‌های ویژه می‌توانند شما را واقعا وارد حس ترس و ترسناکترین اتاق فرار تهران وحشت کنند.
  • بازی اتاق فرار هم برای افراد معمولی و هم پرسنل سازمان‌ها و شرکت‌های امروزی، فرآیند حل مسئله، تفکر انتقادی، تفکر راهبردی و شیوه‌های تعامل گروهی را یادآوری می‌کند که در سبک زندگی امروزی به آن نیازمندیم.
  • شما به راحتی می‌توانید به نزدیک‌ترین اتاق فرار در تهران، که در محدوده شرق، غرب، شمال و جنوب تهران واقع شده‌اند مراجعه کنید.
  • شاید مجبور شوید از گردن جسدی خونی گردن بندی را خارج کنید و پشت آن به رمزی دست یابید پس اگر شجاعت این بازی ها را ندارید ، در آنها شرکت نکنید و یا از قبل در مورد سطح بازی سوال کنید .
  • اگر تا الان اتاق فرار را تجربه نکرده‌اید و می‌خواهید یک روز پرهیجان با دوستانتان داشته باشید، حتما اتاق فرارهای معرفی‌شده در این مطلب را بشناسید و بعد تصمیم بگیرید.