تخصصی ترین بانک‌اطلاعات کدهای خطای پکیج ایران‌رادایاتور سرویسکاران 24 | parsepackage

علت می‌تواند رسیدن دمای شوفاژ به بالای 87 درجه سلسیوس یا خرابی ترموستات حد باشد – عدم سیرکوله درست یا مشکل در NTC ها هم می‌تواند تأثیرگذار باشد که همگی باید بررسی شوند. سرویس دوره‌ای که معمولاً قبل از فصل‌ها انجام می‌شود و دو بار در سال است یعنی قبل و بعد از فصل سرما و سرویس کامل سرویس و تعمیر پکیج ایران رادیاتور بهتر است توسط متخصصین شرکت انجام شود. دما مطبوع می کوشد که بهترین خدمات و سرویس دهی بالا را برای مشتریان وهمکاران گرامی ارائه دهد. این کد خطا حاکی از این است که مدار شوفاژ خراب شده و مدار دستگاه اتصال کوتاه است. این اورر پکیج ایران رادیاتور یعنی سنسور Ntc باز شده است . در صورت ادامه کار، ایراد را در قسمت فن، پرشر فن، ونتوری و شیلنگ‌ها جست‌وجو می‌کنیم.

رفع ارور یا خطای 70 50 چشمک زن ایران رادیاتور

ارور ۸۰ به علت افزایش بیش از اندازه دمای آب در دستگاه می نحوه روشن کردن پکیج ایران رادیاتور باشد. موارد ستاره‌دار در عیب‌یابی دستگاه بنسره فقط مربوط به شوفاژ فن‌دار می‌باشد. این ارور یعنی قطعه NTC خراب است و مدار رادیاتور اتصال کوتاه دارد .

  • اگر با باز شدن آب گرم مدار گرمایشی و مصرفی اتفاقی نمی‌افتد و گرم نمی‌شود احتمالاً مشکل از پرشر دود است.
  • از این رو نمی توان قیمت مشخصی را برای رفع ارور پکیج ایران رادیاتور در نظر گرفت.
  • اگر هزینه‌های کمی برای سرویس پکیج ایران رادیاتور انجام ندهیم بعداً مجبور به پرداخت هزینه های بیشتری برای تعمیر و سر و کله زدن با لیست خطاهای پکیج ایران رادیاتور خواهیم شد.

از آنجائیکه تعویض برد کاری بس هزینه بر است تعمیرکاران شرکت تعمیر تخصصی لوازم خانگی دیجی امداد رسان در 95 درصد موارد بروز این خطا برای رفع ارور 40 پکیج ایران رادیاتور تا حد ممکن اقدام به تعمیر برد الکترونیک می‌نمایند. در بعضی از پکیج ها که دارای صفحه دیجتالی یا متریکس نمی باشند عموماً کدهای خطا از روی چراغ های دستگاه مشخص میگردد. این خطاها تقریبا مشابه پیام های مورس نمایش داده میشود و تنها با کمی دقت و مطالعه کاتالوگ سرویس دستگاه میتوان متوجه نوع خطای آن شد. بعنوان مثال چراغ ارور به نوعی چشمک میزند که اگر آن را به نقطه و خط تبدیل کنیم چیزی مشابه این شکل به دست می آید (ـــــ . . . ـــــ . . . ـــــ . ــــــ) خطوط به معنی طول روشن یا خاموش ماندن چراغ و نقطه ها سریع چشمک زدن آن را نمایش می دهند. البته این چشمک زدن ها حالتهای مختلفی دارد که در دفترچه مربوطه میتوان ارور پکیج ایران رادیاتور را یافت.

کدهای خطای پکیج ایران‌رادیاتور مدل BM

این کد خطا حاکی از فعال شدن سیستم ضدیخ زدگی پکیج های ایران رادیاتور است. این سیستم به عنوان محافظ پکیج عمل می کند و این خطا یک خطای ایمنی است و خود به خود توسط خود دستگاه برطرف می شود. معمولاً زمانی که دمای مدار گرمایش در بازه 89 تا 105 درجه سانتی گراد قرار بگیرد این کد خطای نشان داده می شود. متخصصین بای مهر با توجه به خرابی پکیج شما و رفع کردن کدهای خطای پکیج بوتان هزینه را خدمتتان عرض میکنند. اگر خرابی و تعمیر آن کم باشد و تعویضی در کار نباشد هزینه شما بسیار پایین می باشد ولی در صورتی که قطعه ای را تعویض کنند هزینه بالا می رود. به هیچ عنوان نگران هزینه بالاتر از عرف نباشید زیرا تمامی قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه می باشد و قیمت ها را می توانید از مشاورین ما بگیرید و ضمنا آموزش تعمیرات پکیج را می توانید با بای مهر تجربه کنید.

ارفع ارور یا خطای 70 60 40 چشمک زن ایران رادیاتور

و اینکه در بعضی موارد شاید شما عزیزان با راهنمایی‌های سرویسکاران بتوانید آنها را رفع کنید و در بقیه موارد از جمله عیب‌یابی پکیج ایران‌رادایاتور حتما باید از افراد وارد به کار دعوت کنید تا برای رفع آن به شما کمک کنند. یعنی اینکه پکیج‌های ایران‌رادایاتور هم در سری‌های مختلف تولید شده است. و ملاحظه فرمودید که در یک‌سری از مدل‌های پکیج ایران‌رادایاتور تفاوت بین ارورها و راه‌های رفع این ارورها وجود دارد. ترموستات حدی ۱۰۵ قطع کرده است ولی دمای اندازه گیری شده توسط ترمیستور ( سنسور ntc ) طبیعی است .

تخصصی ترین بانک‌اطلاعات کدهای خطای پکیج ایران‌رادایاتور سرویسکاران 24 | parsepackage