دریچه فن کویل نمونه کار دریچه بازدید فن کوئل ارسال رایگان

از دریچه بازدید فن کویل مشبک برای هماهنگی بیشتر نمای دریچه بازدید فن کویل با دریچه دمنده مشبک استفاده خواهد شد. دریچه بازدید فن کویل مشبک دریچه ای است که از یک دریچه بازدید فن کویل ساده و دریچه مشبک تشکیل شده است. ابعاد دریچه مشبک با ابعاد دریچه اصلی بازدید فن کویل متناسب است تا ظاهر دریچه بازدید فن کویل دارای تناسب باشد.

همچنین دریچه بازدید فن کویل لاستیکی بسیار مقرون به صرفه است و نیاز به پوشش رنگ روی سطوح این دریچه بازدید فن کویل ناست. درب دریچه بازدید فن کویل پلاستیکی می تواند به صورت ساده و یا گریل دار طراحی شود. در نتیجه می‌توان گفت وظیفه هوارسانی را دریچه خطی کله قندی انجام می‌دهد. در فضاهایی که از دریچه بازدید فن کویل خطی کله قندی استفاده می‌شود برای دمش هوا نیز از همین نوع دریچه خطی کله قندی به کار گرفته می گردد. لبه های ورقِ درب دریچه بازدید فن کویل از طرفین به میزان ۱.۵ تا ۲ سانت بصورت ۹۰ درجه خم می خورد که عوارضی چون تاب خوردگی یا دفرمگی بر روی ساختار درب دریچه بازدید فن کویل نمایان نگردد.

دریچه بازدید فن کویل ساده با دو مدل وزنه‌ای و لولایی با قفل زیمنس تولید می‌گردد. دریچه بازدید فن کویل لولایی به وسیله قفل زیمنس بسته می‌شود اما دریچه بازدید وزنه‌ای هنگام تعمیر یا بازدید فن کویل، کاملا از چهارچوب فریمِ دریچه جدا و بعد از بازدید مجددا در محل خود جانمایی می‌شود. برای بازدید و تعمیر فن کویل‌هایی که مکش و تامینِ هوای سیستم برگشت از طریق داکتی که به فضای محیط مرتبط است، نیازی به ایجاد منفذ روی درب دریچه بازدید فن کویل نیست و درب دریچه بصورت ورق ساده و بدون شیار ساخته می‌شود. اگر هوای برگشت دستگاه فن کویل از طریق کانال هوا تامین گردد ساختار درب دریچه بصورت کاملا بسته طراحی می شود. اگر هم قرار باشد هوای برگشت دستگاه فن کویل از طریق درب دریچه زیر فن کویل تامین گردد، درب آن باید بطور شیاردار طراحی شود. پس از آن که مراحل ساخت فریم دریچه بازدید فن کویل به اتمام رسید جای پیچ ها را روی آن مشخص کرده و آنها را سوراخ میکنیم.

دریچه بازدید فن کویل شیاردار وزنه ای

پورتال جامع مهندسین ایران، با استعانت از خداوند متعال، فعالیت خود را از سال 1395 باهدف در دسترس قرار دادن منابع و خدمات لازم برای مهندسین عزیز آغاز کرده و همواره ارتقاء سطح کیفی را سرلوحه کار خود قرار داده که شامل خدمات مهندسی و آموزش های مربوطه، مقاله و…. عایق الاستومری لوله ای در ضخامت های ۹-۱۳-۱۹ و ۲۵ میل تولید و عرضه می گردد. طرح زیبایی دارد و شما می توانید از آن در خانه یا ساختمانتان استفاده کنید . تمامی خدمات و محصولات این سایت، حسب مورد دارای مجوز‌‌‌‌های لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌‌‌‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است. لوله خرطومی برزنتی دارای استحکام کششی بالا قابل استفاده در سیستم تهویه پروژه های مسکونی و غیره است. تعیین میگردد که این ضخامت دست کم از یک میل به بالا باید در نظر گرفته شود.

  • در سایزینگ دریچه دسترسی فن کویل نکته دیگری که باید رعایت شود فاصله‌ی افقِ قابِ دریچه دسترسی فن کویل تا بدنه فنکویل است،زیرا اگر قرار باشد دریچه دسترسی فن کویل به صورت وزنه‌ای ساخته شود حتما باید فاصله‌ی عُرفیِ زیرِدستگاه فن کویل تا درب دریچه دسترسی فن کویل رعایت شده باشد.
  • باید به این نکته توجه کرد که در دریچه زیر فن کویل دو گل سقفی وزنه ای باید ۱۰ سانتی متر با دستگاه فن کویل فاصله داشته باشد تا به راحتی بتوان آن را جابجا کرد.
  • فریم دریچه بازدید فن کویل خطی کله قندی در دو مدل ۳ و ۵ سانتی ساخته می‌شود.
  • اگر هوای برگشت دستگاه فن کویل از درب دریچه دسترسی فن کویل تأمین گردد، از این این مدل دریچه دسترسی فن کویل بکار می‌رود.

درب دریچه بازدید فن کویل خطی به دو صورتِ وزنه ای و لولایی باز و بسته می گردد. دریچه بازدید فن کویل ساده با دو مدل وزنه ای و لولایی با قفل زیمنس تولید می گردد. دریچه بازدید فن کویل لولایی به وسیله قفل زیمنس بسته می گردد اما دریچه بازدید وزنه ای هنگام تعمیر یا بازدید فن کویل، کاملا از چهارچوب فریمِ دریچه جدا و بعد از بازدید مجددا در محل خود جانمایی می گردد. جهت ساخت دریچه بازدید فن کویل چوبی ابتدا چهارچوبه فریم این محصول را توسط دستگاه سی ان سی و بر اساس برنامهای که به دستگاه داده شده است برش خواهیم داد. همزمان با برش فریم دریچه بازدید فن کویل بر لبه های بیرونی و داخلی فریم در اصطلاح ابزار کاری نیز انجام می دهیم. در گروه صنعتی تهویه فراز هیچگونه محدودیتی جهت ساخت دریچه بازدید فن کویل آهنی ساده لولایی به لحاظ سایز و ابعاد وجود ندارد و این شرکت مفتخر است تا این نوع دریچه بازدید فن کویل را طبق نظر کارفرما تولید و ارائه نماید.

دریچه فن کویل نمونه کار دریچه بازدید فن کوئل ارسال رایگان

دریچه بازدید فن کویل چوبی هم به صورت دیواری و هم به صورت سقفی مورد استفاده قرار می گیرد. قبل از ساخت دریچه بازدید فن کویل شیاردار ابتدا حفره مورد نظر را به صورت صفر به صفر اندازه می زنیم. فریم این دریچه زیر فن کویل هم همچون دیگر دریچه های زیر فن کویل، از پروفیل آلومینیوم تولید می گردد. عرض فریم دریچه زیر فن کویل مربوط به نمای بیرونی دریچه زیر فن کویل میباشد و در ابعاد داخلی دریچه زیر فن کویل دخالتی ندارد و عملیات اندازه گیری باید به صورت تو در توی قاب یا چهارچوب های که قرار است این محصول روی آن نصب شود انجام بپذیرد.

دریچه پلاستیکی تهویه هوا

پوششِ بدنه ی دریچه بازدید فن کویل از رنگ کوره ای در انواع متنوع از قبیل سفید، کرم و… است. برای کاربردهای گوناگون می توان فریمِ دریچه بازدید فن کویل را به دو صورت ۳ و ۵ سانتی استفاده کرد. از دریچه بازدید فن کویل مشبک همچنین برای هماهنگیِ بیشترِ نمای دریچه بازدید فن کویل با دریچه دمنده مشبک استفاده می گردد. سطح دریچه بازدید فن کویل با رنگ کوره ای در رنگهای متنوع از قبیل سفید،کرم،مشکی،طوسی و… پوشش داده می گردد.

شما می توانید جامع ترین تنوع مربوط به این محصولات را به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود مورد بررسی قرار دهید. سیستم فن کویل با لوله کشی قابل انجام است و نسبت به کانال کشی فضای بسیار کمتری را اشغال می کند . طریقه کاربرد و نصب عایق الاستومری لوله ای به این ترتیب است که ابتدا با یک کاتر عایق الاستومری لوله ای را در طول برش می دهیم.سپس با استفاده از بُرس سطح لوله موردنظر به چسب مخصوص عایق الاستومری آغشته میکنیم.سپس عایق الاستومری لوله ای را دور لوله قرار داده و محل درز عایق را با چسب الاستومری به هم می چسبانیم.

برش هر ضلع به صورت ۴۵ درجه خواهد بود تا وقتی دو ضلع مجاور هم به یکدیگر وصل می‌شوند زاویه ۹۰ درجه را تشکیل دهند. از مسائل مهم در ساخت دریچه بازدید فن کویل چوبی می توان به کیفیت رنگ آن اشاره کرد. نکته مهم دیگر ضخامت ام دی اف مصرفی برای ساخت دریچه بازدید فن کویل چوبی می باشد. همچنین هر چه کیفیت لولا ها و یراق آلات به کار رفته در دریچه بازدید فن کویل چوبی مرغوب تر باشد این محصول دارای کیفیت بالاتری خواهد بود. ابعاد قسمت فرورونده دریچه بازدید فن کویل باید در هر بعد به اندازه یک سانتیمتر کمتر محاسبه گردد تا دریچه بازدید به راحتی در محل خود نصب شود.

روی تمام سطوح این دریچه بازدید فن کویل رنگ پودری الکترواستاتیک پاشیده می‌شود و این محصول درون کوره قرار می گیرد و در اصطلاح پخته می شود. در این مرحله مهم ترین کار مشخص نمودن جای پیچ ها بر روی فریم یا اصطلاحاً خزینه پیچ ها می باشد. به طور معمول در زیر هر دستگاه فن کویل یا داکت اسپلیت یک چهار چوبه یا حفره ی چهار گوش متناسب با خود دستگاه فن کویل وجود دارد و در حقیقت دریچه زیر فن کویل روی آن نصب می گردد . برای نصب و تثبیت دریچه زیر فن کویل وجود یک کلاف از قوطی ، نبشی یا سازه ی فلزی کناف ضروری می باشد . این کلاف ، پایه ی کار محسوب می شود و دریچه زیر فن کویل به این کلاف پیچ می شود . بنابراین باید صفر به صفر هر بُعد از کلاف به طور دقیق محاسبه گردد .این ابعاد به کارخانه اعلام می دریچه فن کویل شود .