سئو خارجی off page seo چیست + تکنیک های سئو آف پیج -بهترین بک لینک

سئو خارجی off page seo چیست + تکنیک های سئو آف پیج

خوشنام بودن برند شما در فضای دیجیتال بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد. بررسی‌ها نشان داده ۹۳ درصد از افراد قبل از خرید یک محصول، نقد و بررسی آن را می‌خوانند و بعد تصمیم می‌گیرند. پس مدیریت کردن وجهه عمومی برند در فضای آنلاین چیزی نیست که بتوانید ندیده بگیرید. بیشتر کسب و کار‌ها هنوز ساخت پادکست را شروع نکرده‌اند، این یعنی یک بازار بکر منتظر شماست. هیچ پلتفرمی به اندازه فروم نمی‌تواند به شما این فرصت را بدهد که بحث‌های آزاد داشته باشید و به طور مستقیم مخاطب خود را درگیر کنید.

سئو offpage

مشکل این است که در حال حاضر هوش مصنوعی به اندازه کافی پیشرفته نیست تا یک برنامه کامپیوتری بتواند کیفیت آن صفحه را تعیین و ارزیابی کند. بنابراین، گوگل به دنبال محاسبه عددی ارتباط هر وب سایت به روش غیر مستقیم است. چند چیز در طول سال ها تغییر کرده است، سئو تکامل یافته است و به طور کلی یک کانال بسیار دشوار برای تسلط بر آن است. بهینه سازی موتور جستجو هنر ایجاد محتوای وب در یک وب سایت یا وبلاگ و رتبه بندی بالاتر از نتایج جستجوی گوگل است.

کسب اعتبار و اعتماد مخاطب

در فرایند لینک سازی خارجی وب‌سایت، همواره به طبیعی بودن تمامی کارها و لینک‌سازی‌ها دقت کنید. تلاش کنید تا با آنالیز دقیق مسیر استراتژی سئو خارجی رقبا، فرایند طبیعی بودن لینک‌سازی حوزه کاری خودتان را پیدا کنید. برای اینکه بهترین مسیر استراتژی لینک سازی و سئو آف پیج را اجرا کنید می‌توانید در ابتدا از ابزارهای تحلیل سایت، کمک بگیرید. بهترین راهی که می توان بازاریابی محتوا را در آن انجام داد، نوشتن نظر خود به همراه لینک اصلی سایت در بلاگ های دیگر سایت ها می باشد.

 • رعایت نکردن اصول Off Page می تواند باعث پنالتی شدن سایت شود که جبران این مشکل حتی از سئو کردن یک سایت نوپا سخت تر است.
 • ایجاد ترافیک برای وب‌سایت نیاز به اقداماتی فراتر از مطالب و بهینه‌سازی‌های داخلی وب‌سایت دارد.
 • یک راه عالی برای دستیابی به مخاطبان جدید، به اشتراک گذاشتن تخصص خود و به دست آوردن ترافیک بیشتر می باشد.
 • برای شناسایی جامعه مخاطب خود برای منطقه بندی و پیدا کردن فرصت‌های جدید می‌توانید از ابزار Listing Management سم راش نیز استفاده کنید.
 • در این مطلب سعی کردیم تا با معرفی سئو offpage و معیارهای آن، ببینیم که چه فاکتورهایی در سئوی خارجی مدنظر هستند.

وقتی با این طرز فکر این استراتژی را انجام دهید، متوجه می شوید که به چه میزان این ترفند ارزشمند و مفید است. در سایتیشن‌های ساختار یافته اطلاعات مربوط به کسب و کار در یک سایت دیگر وارد می شود تا کاربران بتوانند به راحتی خدمت مورد نظر خود را پیدا کنند. هر چه سایت‌های بیشتری اسم و اطلاعات کسب و کار شما را در سایت خود بیاورند، از نظر گوگل کسب و کارتان معتبرتر است. برای مثال وب سایت های دایرکتوری نمونه خوبی از سایتیشن است که در آن اطلاعات کسب وکارها ثبت می شود.

تقویت سئو خارجی با لینک بیلدینگ

مثالها شامل استفاده از کلمات کلیدی مرتبط در محتوای قابل مشاهده و برچسب های متا مانند عنوان صفحه ، تصویر و توضیحات متا می باشد. در طول فرآیند رتبه‌بندی، موتورهای جستجو هنگام تصمیم‌گیری در مورد اینکه کدام صفحات را در نتایج اول برای عبارت «سئوی خارجی چیست؟» نشان دهند، این موضوع را در نظر می‌گیرند. در واقع با لینک سازی خارجی گوگل متوجه می شود که سایت شما به قدری خوب است که توسط وب سایت های دیگر معرفی شده است؛ این موضوع موجب جلب اعتماد کاربران و گوگل می شود. تمام موارد بالا که جزو سئو داخلی هستند، برای بهینه سازی سایت ضروری اند؛ اما در این میان مبحثی به نام سئو خارجی وجود دارد که رعایت موارد مربوط به آن، به اندازه سئو آن پیج مهم و ضروری است. اقداماتی که جهت بهینه سازی سایت خود انجام می دهید، فقط شامل تولید محتوا، طراحی ریسپانسیو، لینک سازی داخلی و … نیست. انجمن ها بسیاری از افراد در مقطعی شروع به اظهار نظر در فروم ها کردند و تنها هدفشان این بود که تا حد امکان لینک های بیشتری را به سایت خود بیاورند (زیرا آنها لینک های سایت را در امضای آخر قرار دادند).

 • و از هر ۵ مصرف کننده موتورهای جستجو، ۴ نفر به دنبال اطلاعات محلی هستند.
 • شما براساس نوع استراتژی خود، لینک‌ها را مشخص می‌کنید تا در زمان انتشار محتوا، کاربران هدف بر روی لینک‌ها کلیک کرده تا هم از خدمات شما استفاده کنند و هم رتبه سئوی شما را https://bestbacklink.top/ بهبود بخشند.
 • بهترین کار در اینجا ، ایجاد یک توصیف صادقانه از تصویر در ضمن کلمه کلیدی هدف شما است.
 • فیلتر کردن گزارش بک لینک ها در Ahrefs Site Explorer تنها برای لینک های Dofollow.
 • اساساً سایتی که رپورتاژ در آن قرار می‌گیرد و به سایت شما لینک داده می‌شود، باید اعتبار دامنه بالایی داشته باشد.
 • با کمی تلاش و تعهد، می‌توانید جامعه‌ای ارزشمند بسازید که سطح اعتماد کاربران را بالا می‌برد و مخاطبان را راضی می‌کند.