شارژر لپ تاپ Asus Eee PC 1201NL لپ تاپ سنتر بوشهر-شارژر لپتاپ مستر جانبی

کاربرد شیلد حرارتی برای تعمیر سیم‌های فرسوده به شکلی است که ابتدا دو طرف سیم را به یک اندازه برش می‌دهید، سپس با استفاده از شیلد سیم‌ها را به هم متصل می‌کنید. در این مرحله با استفاده از انرژی گرمایی سشوار، شیلد دور سیم جمع می‌شود و رشته‌های جدا شده را محکم می‌کند. در صورت ثبت اطلاعات ناصحیح در سایت حساب کاربری شما مسدود خواهد شد، لذا در ثبت اطلاعات خود دقت فرمایید.

شارژر لپ تاپ ایسوس 19.5 ولت 11.8 آمپر CHARGER ASUS 19.5V 11.8A

نکته مهم این است که خرابی این قطعه ممکن است باعث ایجاد مشکل برای سایر قطعات و حتی منجر به سوختن آنها شود. خرابی شارژر در اکثر اوقات تشخیص داده نمی شود و افراد پس از اتمام شارژر باتری به گمان اینکه لپ تاپ دچار مشکل شده است به تعمیرکار مراجعه می کنند. تامین انرژی باتری و لپ تاپ سبب شده اهمیت این قطعه در همه لپ تاپ ها به وضوح مشاهده شده به طوری که پیشرفته ترین لپ تاپ ها نیز بدون شارژر عملا بلا استفاده اند.

آداپتور مانیتور سامسونگ 14 ولت 2.1 آمپر

شارژر لپ تاپ Asus Eee PC 1201NL لپ تاپ سنتر بوشهر-شارژر لپتاپ مستر جانبی از آن جا که شارژر لپ تاپ عوامل مختلفی برای خرابی و نیاز به تعمیر و تعویض شارژر لپ تاپ دارد، در ادامه تعدادی از نشانه‌های آن را ذکر می‌کنیم. به همین دلیل است که کاربرانی که آداپتور لپ تاپ خود را هر روز با خود حمل می‌کنند و ناچارند که روزانه چندین بار آن را مچاله کرده در کیف بگذارند و دوباره باز کنند بیشترین احتیاج به تعویض شارژر لپ تاپ خود را دارند. جذابیت اصلی لپ‌تاپ‌ها این است که می‌توانید آنها را به هر مکانی با خود ببرید؛ بنابراین به‌همراه‌ داشتن شارژر لپ تاپضروری است؛ اما این کار می‌تواند مشکل باشد. به همین دلیل است که بسیاری از مردم اقدام به خرید شارژر لپ ‌تاپ می‌کنند تا بتوانند یکی را در خانه نگه دارند و دیگری را در کیف لپ‌تاپ خود قرار دهند. شما در حال مشاهده کالاهای گروه آداپتور و شارژر لپ تاپ هستید.

با اتصال پراپ های مثبت به خروجی مثبت و اتصال پراپ منفی به خروجی منفی در حالت عادی باید اهم متر ولتاژ ۱۹v یا کمی بیشتر را نشان دهد . در صورت خرید یک آداپتور اصلی و مناسب، ایمنی لپ تاپ و باتری آن تضمین شده است. به خوبی می‌دانید که هر مدل لپ تاپ از برندهای متفاوت می‌تواند کانکتورهای متفاوتی برای تغذیه داشته باشد. حتی برخی مدل‌های مختلف از یک برند نیز سوکت‌های متفاوتی دارند. لذا نوع آن را بشناسید که در غیر این صورت خرید صحیحی نخواهید داشت. برای تست کارکرد شاژر می تواند از روی آن اعداد مربوط به بخش ولتاژ، جریان و توان را بخوانید و با شارژر اصلی دستگاه چک کنید.

کابل تعمیر ی شارژر لپ تاپ – اداپتور نوت بوک

البته ۶۰درصد رو در مورد z510 مطمئنم و بقیه لپ تاپ ها هم تا ۱۰۰ درصد که شارژ بشن از مدار خارج میشن شارژر لپ تاپ توشیبا 15 ولت 5 آمپر . درجه ی تنظیم آن را بر روی ولتاژ قرار داده و پراپ های مثبت و منفی را به اهم متر متصل میکنیم ، پس از اتصال به سراغ شارژر لپ تاپ می رویم. مجموعه آرسده تماما میتونه مشکلات تعمیر لپ تاپ و تعمیرات انواع شارژر لپ تاپ رو برطرف کنید . فقط توجه داشته باشید که برای رفع ایراد باید لپ تاپ و شارژر تست شود . در بعضی مواقع شارژر تعمیر میشود ولی از نظر اقتصادی برای شما به صرفه نیست که این مورد به شما اطلاع داده شده و در صورت تایید شما کاربر گرامی مشکل رفع می شود . در مورد لپ تاپ هم باید بگم که احتمال بسیار زیاد ایراد از مدار ورودی روی برد لپ تاپ هست و این مورد هم در این مجموعه به بهترین شکل ممکن برطرف خواهد شد .

  • نسل جدید شارژرهای لپ تاپ و گوشی ها به صورت درگاه Type-C است.
  • این عمل جداسازی را با نهایت صبر و حوصله انجام دهید تا آسیبی به بدنه آداپتور وارد نشود.
  • بد نیست برای شروع کمی به بررسی لوگو شیائومی که در ظاهر بسیار ساده است بپردازیم.
  • شاهین استوک به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فروشگاه های اینترنتی با بیش از یک دهه تجربه، موفق شده تا همگام با فروشگاه‌های معتبر جهان، به بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی لوازم استوک ایران تبدیل شود.