شرکت مهندسی آسانسور و پله برقی آسانبر کاران عرشیان

موتوری که برای پله برقی ها در نظر گرفته می شود باید وزن افرادی که بر روی پله برقی می ایستند را تحمل کند. امروزه آسانسور‌‌‌‌های هیدرولیکی نیز جای خود را در بین کاربران خانگی باز کرده‌اند. در آسانسور با موتورخانه، اجزای اصلی راه اندازی آسانسور مانند تابلو برق سه فاز، تابلو فرمان آسانسور در مکان کوچک( اتاقکی) موتورخانه قرار گرفته اند.

  • اخیرا تقاضا برای نصب آسانسور در ساختمان های قدیمی بسیار بیشتر شده است.
  • این دو پلتفرم، قسمتهای منحنی حفاظ را در خود جای می دهند، همچنین موتور، گیربکس و پله ها را.
  • پیش از آنکه همه چیز درباره برق اضطراری آسانسور را مورد بررسی قرار دهیم باید به نکته‌ای اشاره کنیم.
  • اشتباه– برخی مردم فکر می کنند که درب طبقات هنگامی که آسانسور در سر طبقه وجود ندارد خود به خود باز می شود.
  • شرکت لاران صنعت پویا آمادگی کامل برای ثبت سفارشات جزئی و کلی از انواع تجهیزات و قطعات هیدرولیک و پنوماتیک را دارد و خرسند است که می تواند با تأمین تجهیزات و محصولات با اصالت و باکیفیت بالا، در جهت ارتقای ایمنی و بهره وری صنایع کشور، گام بر می دارد.

که در ظرفیت های مختلف و طبقات متعدد و به صورت پرترافیک و کم ترافیک در ساختمان های احداثی با کاربردهای مسکونی یا تجاری یا اداری و کارخانجات در قالب آسانسورهای گروهی با ظرفیت‌های بسیار بالا نصب می‌شوند. که با تکنولوژی‌های مختلف اتوماتیک، درب لولایی، نیمه اتوماتیک و با استانداردهای رایج نصب می شوند. در آسانسور های مدرن پرتردد و شلوغ از کنترل های الکترونیکی و با تکنیک های برنامه نویسی و کامپیوتری برای مراقبت و کنترل رفت و آمد و ایجاد ایمنی لازم با نصب تجهیزات و قطعات الکترونیکی افزایش کارایی را در پی دارد. شکل ظاهری پله برقی هایی که در ساختمان ها اجرا می شود می تواند با نظر و در خواست استفاده کنندگان باشد. قطعاتی همانند روکش بدنه، سبک پله ها، رنگ ظاهری و غیره می تواند با سلیقه مشتریان متنوع باشد و ظاهر زیبایی داشته باشند. اما از نظر طراحی و کیفیت فنی باید توجه داشت که در کنار شکل ظاهری شیک، باید به تجهیزات پله برقی دقت شود.

مراقبت و ضدعفونی هوا و استریلیزاسیون کردن کابین آسانسور

این پله ها باید دارای پوشش کامل باشند تا در شرایط آب و هوایی مختلف دچار آسیب نشوند. پله برقی تجاری با زاویه ۳۰ تا ۳۵ درجه و در ارتفاع های گوناگون نصب می شود؛ به علاوه تعداد پله ها در ایستگاه های بالا و پایین سه عدد بوده و قطر قرقره ها دو طرف پله ۷۵ تا ۹۰ میلیمتر است. از آنجایی که ممکن است این پله ها در معرض رطوبت قرار بگیرند حتما باید پوشش آنها ضدزنگ بوده و درجه حفاظت موتور IP54 باشد. طراحی این پله ها موجب می شود که آنها فضای کمی اشغال کنند؛ از دیگر ویژگی های پله های برقی مراکز تجاری این است که تعداد پله های افقی در ایستگاه های پایین و بالا، دو عدد بوده و قطر قرقره ها ۷۵ میلیمتر است. پله برقی تجاری در مراکز خرید، ساختمان های تجاری و فروشگاه های بزرگ نصب می شود.

هرگونه کپی برداری تنها با ذکر نام و لینک asansor.ir مجاز می باشد. البته در ساختمان های مسکونی خاص در قسمت عمومی قابل استفاده می باشد. © تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت پارس ایمن الکترونیک می باشد.

برای تهیه تجهیزات هیدرولیک صنعتی و راهسازی می توانید از خدمات مشاوره فنی شرکت لاران صنعت نیز بهره مند شوید و خریدی مقرون به صرفه و متناسب با نیاز صنایع خود را تأمین کرده و خریدی لذت بخش و راضی کننده را مرجع تجربه نمایید. پله‌‌‌‌های برقی از نظر کاربردی به 3دسته semi out door -indoor- out door تقسیم میگردد که به ترتیب در محیط آزاد(بیرون از ساختمان)، محیط بسته(داخل ساختمان) و نیمه بسته(پل‌‌‌‌های عابر پیاده) استفاده می‌گردند. پله‌‌‌‌های مکان‌‌‌‌های عمومی به صورت heavy duty طراحی می‌گردد که همان پله‌‌‌‌های معمولی تقویت شده میباشند که برای کار در شرایط دشوار طراحی می‌گردند. پله‌‌‌‌های برقی معمولا در دو زاویه 30و 35 درجه طراحی میگردند البته در مکان‌‌‌‌های مسطح 0 تا 12 درجه هم تولید میگردد که به آنها راهروی متحرک یا auto walk می‌گویند. با وجود اشغال فضایی تقریبا همسان با پلکان معمولی، یک پله برقی می‌تواند شمار زیادی از افراد را جابجا کند. در صورت رعایت قانون باز گذاشتن سمت چپ برای راه‌روندگان در پله برقی، این پله‌ها می‌توانند جابجایی بسیار سریع افراد را میسر کنند.

درباره شرکت آسانسور و پله برقی بهران

روی پله های برقی با عرض ۶۰۰ میلیمتر، فقط یک نفر می تواند بایستد؛ اما روی پله های برقی با عرض ۸۰۰ میلیمتر که جزء پرکاربردترین پله ها هستند، دو نفر می توانند کنار هم بایستند، همچنین در صورتی که یک نفر روی پله ایستاده باشد فضای لازم برای عبور نفر دوم وجود دارد. از این وسیله برای سرعت بخشیدن به جا به جایی افراد یا بارها از نقطه ای به نقطه دیگر استفاده می شود. بیشترین کاربرد پیاده رو متحرک در فرودگاه ها، فروشگاه های بزرگ، پایانه های مسافربری، امکان دیدنی و تفریحی است. زاویه این پله ها ۳۰ درجه و تعداد پله های افقی در ایستگاه های بالا و پایین سه عدد است.

شرکت مهندسی آسانسور و پله برقی آسانبر کاران عرشیان