لیست قیمت ست و نیم‌ ست جواهرات، ۲۴ فروردین ترب | hsaatchi

زیبایی و احساس خوش برازندگی همان چیزی ست که گالری سُروری برای شما در نظر دارد. مجموعه سُروری فعالیت خود را از سال 1368 با طراحی و تراش انواع الماس های طبیعی و برلیان شروع کرد و در اندک زمانی به یکی از خوش نام ترین گالری های جواهری در شهر تهران بدل گشت. این مجموعه دارای تبحر خاصی در زمینه تشخیص و شناخت سنگ های زینتی است که آن ها را در زمره معدود کارشناسان این هنر قرار می دهد. هر چقدر طراحی و اجرای یک نیم ست جواهر دشوارتر باشد، قطعا هزینه بیشتری به همراه دارد. از آن‌جا که سرویس شامل مجموعه‌ی کاملی از دست‌بند، گردنبند، گوشواره و انگشتر است؛ نیم ست می‌تواند شامل یک گردنبند به همراه یک جفت گوشواره باشد.

نیم ست طلا زرد زنانه توپاز و برلیان طرح پروانه مدل:hsdf1552

لیست قیمت ست و نیم‌ ست جواهرات، ۲۴ فروردین ترب | hsaatchi کلیه حقوق برای سایت فروشگاه اینترنتی محفوظ بوده و هرگونه کپی برداری غیرمجاز می باشد. بله، شما می توانید در قسمت تماس با ما به صورت تلفنی سفارش بدید. برای دسترسی سریع و آسان به اپلیکیشن زر، این برنامه را روی گوشی خود نصب کنید.

نیم ست کد:8080 _انگشتر جواهر کد:6625

کالاهای قابل ارائه در سایت شامل انواع مصنوعات طلا و جواهر با عیار سایت طلا فروشی 18 است. با این نیم ست یاقوت کبود و الماس های برلیان با طراحی معاصر که با درخشش خیره کننده اش توجه همه را به خود جلب میکند، تجمل و عظمت را احساس کنید. نیم ست زیر شامل یک جفت گوشواره میخی به همراه یک گردنبند است که بخش آویز آن ها را یک گل کار شده با الماس تشکیل می دهد. چون گوشواره ها آویز نیستند و تنها روی لاله گوش قرار می گیرند، در صورت انتخاب این مدل سعی کنید مدل موهای مناسبی را برای شنیون انتخاب کنید که گوشواره ها پوشانده نشود.

  • از آن‌جا که سرویس شامل مجموعه‌ی کاملی از دست‌بند، گردنبند، گوشواره و انگشتر است؛ نیم ست می‌تواند شامل یک گردنبند به همراه یک جفت گوشواره باشد.
  • از جمله اهداف گالری کوه نور می توان به سود کم و جلب رضایت خریداران اشاره کرد.
  • این نیم ست رنگارنگ به زندگی روزمره شما انرژی و خوشبختی می بخشد.

مرواریدها معمولا در طلا و جواهراتی با استایل کلاسیک استفاده می‌شود اما این روزها مرواریدها جای خود را میان استایل‌های مدرن باز کرده‌ و حال و هوایی تازه به صنعت مد بخشیده‌اند. کوارتز رز در یک ترکیب دلپذیر با الماس برلیان و طلای رزگلد؛ جواهر خاص جلوه شما را خاص می‌کند. مدل شاخ و برگی نیز مدل خاص و جذابی است که در عین ظرافت و کم وزنی به دلیل طراحی باز، از جلوه مناسبی برخوردار است.