موسیقی تهران پادکست | mey

در رادیو جولون، هم‌زمان با صحبت‌های کیمیا و سالار، موسیقی زیبایی از نواحی مختلف پخش می‌شود که لذت شنیدن پادکست را دوچندان می‌کند. در بخشی از پادکست رادیو بلاک‌چین صدای یاشار راشدی را می‌شنویم که در رابطه با موضوعات متعدد مرتبط با بلاک‌چین و بیت کوین صحبت می‌کند و اطلاعات مفیدی در رابطه با بیت کوین به شما می‌دهد. پادکست رادیو بلاک‌چین در 23 بخش منتشر شده است و می‌تواند آینده مالی خوبی را توسط بیت کوین برای شما رقم زند. پادکست رادیو بلاک چین جز بهترین پادکست های فارسی هست که باعث شد دانش مالی شما هم می‌شود. در ادامه معرفی بهترین پادکست های فارسی به معرفی پادکست بی‌پلاس می‌‌پردازیم. این پادکست ایرانی 56 قسمت خلاصه‌ای از کتاب‌های غیرداستانی است.

ایستگاه موسیقی-چرا باران همیشه روی من میبارد؟!

با این‌حال در صفحه پرشنونده ترین پادکست های فارسی تلاش کردیم با در نظر گرفتن شاخص‌های مختلف، محبوب ترین پادکست های فارسی را انتخاب و فهرست کنیم. را علیرضا بنی‌جانی تولید می‌کند و در هر قسمت آن به سراغ یک موضوع جذاب تاریخی می‌رود. روایت پادکست پاراگراف ساده و صمیمی‌ست که همین مهم کمک می‌کند درک محتوای‌اش ساده‌تر شود. لیست پادکست های فارسی تاریخی خیلی بلند است و در این حوزه، پادکست های متعددی تولید می‌شود.

پادکست ده صبح ؛ راهنمای راه‌ اندازی استارتاپ

در هر اپیزود پادکست فارسی چنل‌بی گزارش یک ماجرای واقعی را به نقل از یک رسانه‌ی معتبر انگلیسی‌زبان برای پادکست هایی برای دانشجویان الهیات و فلسفه شما تعریف می‌کنیم. من پیمان بشردوست هستم، در مورد موضوع جذابترین مستندهایی که دیدم تحقیق میکنم و نتیجه رو در پادکست داکس براتون تعریف میکنم. گوش کردن آنها می‌تواند دانش‌افزا باشد و ما را به اندیشه وادارد. شما می‌توانید یک شب وقت بگذارید و از فهرست پیشنهادی من تعدادی زیادی پادکست به پادخوان خود اضافه کنید. تعداد پادکست‌های خوب آنقدر زیاد شد که از ماکزیمم مجاز پادکست‌هایی که می‌شد در کست باکس دنبال کنم، فراتر رفت و به اجبار آنها را وارد گوگل پادکست خودم کردم.

  • تمام این کتاب‌ها فارسی نیستند و ممکن است هر یک از آن‌ها به یک زبان باشند ولی خلاصه تمام آن‌ها به فارسی برای شما بیان شده است.
  • کلا موضوع فلسفه علم برای من جذابیت زیادی داره و همون‌طور که پارسال‌ هم اشاره کردم تکه پازل بزرگی بود کنار تکه پاز‌ل‌های قبلی‌ای که تو سرم داشتم.
  • هلی هندسی فارغ‌التحصیل رشته مدیریت در ایران و رشته ام‌بی‌ای با گرایش مارکتینگ در خارج از کشور است.

هم چنین می‌توانید مقاله «بهترین برنامه پادکست» را مطالعه کنید. پادکست میکس باکس قسمت 1با صدای دی جی ممتازرا با کیفیت عالی 320 و 128 به همراه متن آهنگ از لیمر موزیک دانلود کنید و لذت ببرید. ریمیکس کاظدی 2با صدای دیجی سونامیرا با کیفیت عالی 320 و 128 به همراه متن آهنگ از لیمر موزیک دانلود کنید و لذت ببرید. ریمیکس کاظدی 1با صدای دیجی سونامیرا با کیفیت عالی 320 و 128 به همراه متن آهنگ از لیمر موزیک دانلود کنید و لذت ببرید.

atfradio/ رادیو عطف‎

پادکست شب یلدا میکس 2021با صدای دی جی الرا با کیفیت عالی 320 و 128 به همراه متن آهنگ از لیمر موزیک دانلود کنید و لذت ببرید. در این صورت اگر به آن منطقه سفر کردید بدانید قرار است با چه چیزهایی مواجه شوید و چه چیزهایی را نباید از دست دهید. رادیو دور دنیا را می‌توانید از اپ‌های پادگیر مانند کست باکس، اپل پادکست و شنوتو بشنوید و برای دانلود بهترین پادکست های فارسی از آن‌ها استفاده کنید و لذت ببرید. توجه داشته باشید که باید پادکست را سابسکرایب کنید تا هر زمانی بخش جدید آن منتشر شد، اولین نفری باشید که به آن گوش می‌دهد.

موسیقی تهران پادکست | mey