نکاتی درباره جدیدترین دکوراسیون داخلی منزل ۲۰۲۰

نشان دهنده این موضوع است. ناگفته نماند که از دیگر ویژگی های اساسی این سبک، کاربردی بودن وسایل خانه می باشد. جایی که احتمالا این خانم در سال دو بار از آن استفاده می کرد و قطعا بر رضایت ایشان هیچ نقش مثبتی هم نداشت. پیشنهاد خانه معمار برای ایشان یک نقشه خانه دوبلکس بود. برای شروع یک طراحی نقشه ساختمان ابتدا باید نیاز کارفرما مدنظر قرار بگیرد .در مشاوره انجام شده کارفرما به دنبال یک نقشه ساختمان هیجانی بود. اینکه چه کسی را استخدام می کنید به این بستگی دارد که آیا کار ساختاری یا برنامه ریزی فضایی برای انجام آن دارید یا به شخصی نیاز دارید که فقط دکور را طراحی کند. چرا که تلفیق دو سبک کلاسیک و ایرانی در کنار هم بسیار جذاب و دلنشین است.

طراحی داخلی خانه های ۵۰ متری دیگر متخصصان این حرفه عقیده دارند که بیشترین سرمایه گذاری در فضاهایی انجام شود که بیشترین زمان را در آن ها می گذرانید. سپس با توجه به سادگی و نوگرایی این سبک، در نیمه قرن 20 اوج محبوبیت خود را تجربه کرد و از آن پس تا کنون همچنان طرفداران زیادی دارد. چرا که کارمندان قرار است ساعت های زیادی را بر روی صندلی نشسته و کارها را پیگیری کنند. چرا که این رنگ ها آرامش بخش بوده و صرفا به خواب بهتر شما کمک می کنند.

هر خانه، اداره یا فضای تجاری، دارای اتاق نیز هست. ساخته می شود. البته تلفیق چوب طبیعی و ام دی اف نیز برای درب های چوبی کاربردی هستند. کفپوش پارکت از چوب ساخته شده است ، که یک ماده طبیعی است ، بنابراین در مقایسه با کفپوش لمینت یک معایب جزئی دیگر نیز دارد: نور خورشید می تواند باعث تغییر رنگ پارکت می شود. اینکه در این سمت نما نیز باکس هایی جهت ایجاد فضای سبز در نظر گرفته شده که باعث ایجاد طراوت و سرزندگی می شود. ، فرم های ساده تر و سبک تر برای راه پله مناسب هستند به طوریکه شفافیت و سیالیت فضای داخلی ویلا را ارتقا دهند و بر جنبه عملکردی تاکید داشته باشند. این نشیمن چند پله با سطح عرصه ی عمومی که محل قرارگیری آشپزخانه و نشیمن مهمان می باشد اختلاف سطح دارد.یعنی نسبت به سطع ساختمان پایین تر است .سپس از طریق نه پله از نشیمن عمومی وارد عرصه نیمه عمومی ساختمان می شویم که شامل که یک آشپزخانه و یک نشیمن مهمان و نهار خوری می شود .در طراحی این ساختمان اصول مهم در دکوراسیون و طراحی رعایت شده.

نشیمن نیمه عمومی بعد از ورودی سمت شمالی طراحی شده .

دزل ژنراتورهای کانتینری بیشتر در مجموعه ها و کارخانه های بسیار بزرگ کاربرد دارند. در طراحی داخلی اداری باید از اجزای خاص و جذابی که می دانید بیشتر مردم از آن استقبال می کنند، بیشتر استفاده کنید. علاوه بر آن استفاده از رنگ هایی که به شما انرژی می دهد و بازدهی کاری شما را بالا می برد، در اتاق خواب، کاری اشتباه است. نور می تواند شما را از کار باز دارد یا انرژی شما را برای ادامهی کار بیشتر کند. دکوراسیون آشپزخانه بیشتر از هر فضایی در خانه میتواند منعکسکننده بستر فرهنگی شما باشد.

یکی دیگر از سبک های پرطرفدار دکوراسیون داخلی در دنیای امروز می توان به سبک دکوراسیون نئوکلاسیک اشاره نمود که در سال 1750 برای اولین بار معرفی شد. بهطور مثال میتوانید چراغهای تلمبهای را در قسمت اپن آشپزخانه منزل خود استفاده نمایید یا چراغهای پیهسوز را در مجاورت مبلمان منزل قرار دهید و به این شکل فضای خانه خود را به سبکهای قدیمی نزدیکتر کنید. این امر را می توانید در فضای داخلی منزل و آشپزخانه به راحتی دنبال کنید.

خانه ای که در شکل های زیر مشاهده می کنید، قبل بازسازی یک خانه یک طبقه ساده بوده، اما بعداز بازسازی یه یک خانه یک و نیم طبقه با پارکینک و سه اتاق خواب تبدیل شده است. به طور کلی خانه دوبلکس به خانه یک طبقه ای اطلاق می شود که معمولا طبقه اول به عنوان نشیمن و پذیرایی و طبقه بالا شامل اتاق خواب های متعدد می شود. توضیحات را از طبقه ی همکف ساختمان و قسمت ورودی شروع می کنیم.ورودی ساختمان از سمت شمالی پلان تعریف شده و دو پله بالاتر از کوچه قرار گرفته است. فضای طبقه همکف به اتاق خواب والدین اختصاص داده می شود و فضای بالا اتاق خواب فرزندان. این ساختمان دو طبقه از دو طرف دارای نما می باشد.نمای ساختمان جنوبی،در این نقشه ساختمان دوبلکس از سنگ تراورتن است و دارای سبک نئوکلاسیک می باشد.

دکوراسیون داخلی منزل چوب سبک معماری قاجار و صفوی در برخی از سوئیت ها، از جمله عناصر طراحی داخلیست که در کمتر هتلی در جهان نظیر آن یافت می شود. پیشنهاد میشود رنگ کابینت آشپزخانه را در چنین ساختمانی با توجه به سایر لوازم از جمله گاز، هود و یخچال انتخاب کنید تا فضایی یکپارچه داشته باشید. در تصویر بالا شاهد طراحی خانه دوبلکسی به سبک کلاسیک هستیم .به گزارش سماتک همانطور که مشاهده می کنید ساکنین این ساختمان بعد از ورود به بنا وارد یک لابی مرکزی و به عبارتی فضای تقسیم در ساختمان دوبلکس می شوند و سپس از این فضا به طبقه بالا و سایر فضاهای طبقه همکف هدایت می شوند .این ساختمان دوبلکس مربوط به یکی از شیخ نشینان دبی می شود . این طبقه شامل سه اتاق خواب که است که خواب والدین به صورت مستر می باشد.راه ارتباطی از طریق راه پله ی گرد مدرنی انجام می شود که هر دو عرصه را با هم مرتبط می کند.

دکوراسیون داخلی منزل جدید و شیک

این دیوار را می توان برای هر فضایی از منزل در نظر گرفت، به طور مثال فضای آشپزخانه، اتاق نشمین، اتاق پذیرایی و حتی اتاق خواب ها. استفاده از آن ها در فضای کاری، می تواند بازدهی شما را پایین بیاورد. گیاهان آنقدر زیبا هستند که می توان از آنها برای دکوراسیون استفاده کنیم، ولی این بار نه با حضور زنده آنها بلکه با طرح برگ! نقشه خانه دوبلکس در زمینی به ابعاد 25×11 طراحی شده است.این نقشه خانه دوبلکس در زمینی واقع شده که از دو کوچه مجاور خود موقعیت دسترسی دارد.طبقه همکف دارای دو نشیمن عمومی و خصوصی می باشد .طبقه اول ساختمان دارای سه اتاق خواب می باشد و یکی از خوابها مستر می باشد.نمای خانه دوبلکس در دو طرف شمالی و جنوبی طراحی شده است . به عنوان مثال طرح ها، رنگ ها و الگوهایی که در اتاق خواب استفاده می شود، نمی تواند در اتاق کار یا مطالعه باشد.

طراحی داخلی خانه های قدیمی

این کانتر را می توانید با استفاده از همان جنس و رنگ چوبی که در دیگر قسمت های آشپزخانه یا سالن خود به کار برده اید طراحی کنید تا در همخوانی کامل با فضای اطراف خود به نظر برسد. برای طراحی این مجتمع مسکونی سه طبقه، با وجود امکان طراحی شش واحد، یعنی دو واحد در هر طبقه، جهت ارتقاء کیفیت فضای زندگی و همچنین کاربرد پذیری بهتر و روابط فضایی بهینه تر و راحتتر، تصمیم به طراحی سه واحد، یعنی یک واحد در هر طبقه گرفته شد.

دکوراسیون داخلی خانه چوب

چرا که کیفیت خواب شما را پایین آورده و راحت خوابیدن شما جلوگیری می کند. پتانسیل زیادی برای پیاده سازی انواع طرح های خلاقانه دکوراسیون چوبی در اتاق خواب وجود دارد. یکی دیگر از شاخه های پر کاربرد طراحی داخلی، شاخهی تجاری آن است که علاوه بر جذابیت ها، سختی های زیادی دارد. رنگ، بافت و طرحی که روی آنها به کار میرود، تاثیر زیادی در طراحی و جذابیت فضا داشته و باید هماهنگ با طرح و رنگ دیگر اجزای دکوراسیون خانه انتخاب شود. در این شاخه، طراح داخلی می بایست در انتخاب رنگ ها، بافت ها، الگو ها و اجزای تشکیل دهندهی یک فضای تجاری دقت زیادی به خرج دهد.

با سر زدن به بازارهای سنتی از انواع معمولی تا نفیس را میتوانید با قیمتهای متنوع پیدا کنید. اگر قصد ایجاد تغییرات در طراحی دکوراسیون منزل به سبک سنتی دارید و یا تمایل دارید دکوراسیون داخلی خانه جدیدتان را با سبک ایرانی تلفیق کنید، در ادامه مطلب ایدههایی سنتی برای طراحی دکوراسیون منزل ایرانی را معرفی کردهایم. اگر از آن دسته افراد هستید که علاقه خاصی به ترکیب رنگ صورتی و آبی فیروزه ای دارید، باید بدانید که سبک دکوراسیون پالم بیچ می تواند از انتخاب های منحصر به فرد برای شما باشد.

نور: یکی از مهم ترین عوامل در کارایی و بازدهی یک فضای اداری میزان نور آن است. این طراحی با توجه به خلاقانه بودن آن راهی است که از طراحی کلاسیک فضای آشپزخانه فاصله گرفته و در کنار کاربردهایی معمول آشپزخانه، جلوهای لوکس به دکور آشپزخانه بدهیم. شما با زدن برچسب روی جعبه کفش ها می توانید متوجه شوید که در هر جعبه کدام کفش وجود دارد. می توانید پلان مسکونی دوبلکس جنوبی همراه با سوئیت مجزا در پارکینگ و دکوراسیون داخلی را هم مشاهده کنید. جلوی ساختمان کرو(دایره ای)شکل طراحی شده .پنجره ها هلال شکل است و در عین انعکاس نور بیشتر به داخل جلوه ی زیبایی هم به نشیمن داده. نشیمن نیمه عمومی بعد از ورودی سمت شمالی طراحی شده . به صورت عمومی بین اکریلیک و ورق پلکسی هیچ تفاوت خاصی نیست. هر چند هفته یکبار چهار تا شش قطره عصاره را به آب جوش اضافه کنید تا بوی آن تجدید شود.

دکوراسیون داخلی منزل تهران

دو اتاق خواب به همراه پنتری و نشیمن جداگانه ای هم در این طبقه طراحی شده. نمای شمالی این ساختمان دو طبقه دوبلکس تلفیقی سنگ و آجر مربعی شکل 15 سانتی است که با تضاد رنگی که دارند یک نمای زیبا و جذاب به وجود آروده است. سفره هاي حصیری حال و هوای دیگری به فضای داخلی شما می بخشد، بدلیل بافت خاصی که دارند به اسانی تمیز میشوند و این سفره ها در انواع و مدلهای گوناگون در بازار یافت می شوندو جای گزین مناسبی برای سفره هاي پلاستیکی می باشند، به خوبی میتوانید با توجه به فضای خود مدلهای آنرا انتخاب کنید و لذت ببرید. به کار بردن سبک های مختلف در کنار هم در یک فضای خاص، به شدت از زیبایی محیط می کاهد و فضای شما را نامرتب نشان می دهد. این نما تشکیل شده از یک سری جسم های افقی و عمودی و یک فرم کروی شکل که با دو ستون در جلو ساختمان کار شده .در ورودی ساختمان ،با پنج پله از حیاط وارد ساختمان می شویم;در کنار پله ها باکس هایی که جهت گل آرایی کار شده حس دعوت کنندگی خوبی به ورودی ساختمان می دهد.

برای مثال : استفاده از یک گلدان گل در آشپز خانه بسیار خیره کننده است ، حتی در دکوراسیون سنتی نیز که در میان وسایل آنها چوب بیشتر به کار رفته نیز استفاده از گل و گیاه طراوت و شادابی خاصی به فضا میبخشد . خانه های دوبلکس از سالیان بسیار دور همیشه یک انتخاب رویایی برای بسیاری از سلایق بوده اند. یکی از مهم ترین مزایای خانه ها و آپارتمان های لوکس و شیک داشتن یک پلان معماری و دکوراسیون داخلی مناسب و اصولی است. میز و صندلی: این وسایل، مهم ترین تجهیزات یک فضای اداری هستند. توجه داشته باشید که بهتر است در فضای سالن پذیرایی کوچک از وسایل کاربردی استفاده کنید تا بتوانید وسایل را به شیوه ای مرتب در فضای سالن پذیرایی تان بچینید. شما باید مطمئن شوید که مقدار و زاویه نور در اتاق مکمل طراحی آن است.

پیشنهاد خانه معمار برای ایشان یک نقشه خانه دوبلکس بود.

موقعیت دسترسی نقشه ساختمان دوبلکس از دو طرف شمال و جنوب می باشد; که در هر دو جهت امکان دسترسی هم برای عابر و هم برای خودرو وجود دارد. این سایت بهترین سایت طراحی دکوراسیون داخلی می باشد که مملو از طراحی های معاصر است که همگی ناشی از ایده های ذهنی طراحی به نام ویلی تیلور می باشد. سادگی در این سبک به این معنی است که در طراحی فضای داخلی، از مبلمان و اثاثیه ای استفاده کنیم که دارای خطوط صاف و مستقیم هستند و در آن ها هیچ گونه خطوط منحنی و جزئیات غیر ضروری دکوراسیون داخلی خانه صد متری ایرانی استفاده نشده است. این طراحی فضای بیشتری را برای نشیمن ایجاد کرده است .

دکوراسیون داخلی برای خانه های کوچک